banner isbank

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursları Bilgilendirme

satranc-belge29 Haziran 2018-08 Temmuz 2018 tarihleri arasında Rize’de açılacak olan 1. Kademe Yardımcı Antrenör kursu kayıtları başlamıştır. Son başvuru tarihi 15 Haziran 2018’dir.

2018 yılında açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek yapılacaktır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır. Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen minimum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır. Kayıt işlemleri için ekte yer alan dosya da belirtilen sıra takip edilebilir. Ek te ki word dosyasını inceleyiniz.

NASIL KAYIT OLACAĞIM