banner isbank

ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

19 mayis

SONUÇLAR

acik_tur1.pdf

acik_tur2.pdf

acik_gecici_siralama_listesi.pdf

acik_tur3.pdf

acik_tur4.pdf

acik_tur5.pdf

acik_final_siralama_listesi.pdf

 

yildizlar_tur1.pdf

yildizlar_tur2.pdf

yildizlar_gecici_siralama_listesi.pdf

yildizlar_tur3.pdf

yildizlar_tur4.pdf

yildizlar_tur5.pdf

yildizlar_final_siralama_listesi.pdf

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Rize Gençlik Merkezi'nde yapılacaktır. Turnuva Yıldızlar Kategorisi (2007-2004 Yılları Arasında Doğan Sporcular) ve Açık Kategorisi(2003 Yılı ve Öncesinde Doğan Sporcular) olmak üzere 2 kategoride yapılacaktır.

Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce lütfen turnuva yönergesini okuyunuz.

Turnuvalara kayıt yaptıran sporcu ve sporcu velilerinin dikkatine;

Turnuvalara hakem atamaları ve turnuva salonunun hazırlıkları turnuvaya kayıt yaptıran sporcuların sayısı üzerinden yapılmaktadır. Son dönemlerde turnuvalara kayıt yaptıran ancak turnuvaya gelmeyen sporcuların sayısı oldukça fazladır. Bu da fazlaca masa, sandalye, takım, saat gibi malzemelerin gereksiz yere hazırlanmasına ayrıca fazlaca hakem görevlendirilmesine yol açmaktadır. Turnuvalara kayıt yaptıran ancak mazereti sebebi ile gelemeyecek olan sporcuların il temsilciliğimize ait 05307706553 numaralı telefona ulaşarak kayıtlarını sildirmeleri son derece önemlidir.

İl Düzenleme Kurulu olarak durumun böyle devam etmesi durumunda kayıt yaptıran ve turnuvaya katılmayan sporcular tespit edildikten sonra alınacak karar ile bir sonraki turnuvaya alınmayacaklardır. İlanen duyurulur.

 

Turnuva ile ilgili iletişim:

Turnuva Direktörü: Kenan YILDIRIM (0539 3773361)

 

TURNUVA YÖNERGESİ                                        TURNUVA KAYIT