banner isbank

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

afis

Rize Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Rize Satranç İl Temsilciliği'nce organize edilen Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde Rize Gençlik Merkezi'nde yapılacaktır. Turnuva açık kategoride yapılacaktır. Turnuvaya TSF lisansına sahip 2018-2019 dönemi vizesini yaptırmış 2012 ve öncesi doğumlu sporcular katılabilir. Kontenjan 64 sporcu ile sınırlıdır. 

Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce lütfen turnuva yönergesini okuyunuz.

Turnuvalara kayıt yaptıran sporcu ve sporcu velilerinin dikkatine;

 Turnuvalara hakem atamaları ve turnuva salonunun hazırlıkları turnuvaya kayıt yaptıran sporcuların sayısı üzerinden yapılmaktadır. Son dönemlerde turnuvalara kayıt yaptıran ancak turnuvaya gelmeyen sporcuların sayısı oldukça fazladır. Bu da fazlaca masa, sandalye, takım, saat gibi malzemelerin gereksiz yere hazırlanmasına ayrıca fazlaca hakem görevlendirilmesine yol açmaktadır. Turnuvalara kayıt yaptıran ancak mazereti sebebi ile gelemeyecek olan sporcuların il temsilciliğimize ait 05307706553 numaralı telefona ulaşarak kayıtlarını sildirmeleri son derece önemlidir.

İl Düzenleme Kurulu olarak durumun böyle devam etmesi durumunda kayıt yaptıran ve turnuvaya katılmayan sporcular tespit edildikten sonra alınacak karar ile bir sonraki turnuvaya alınmayacaklardır. İlanen duyurulur.

 

TURNUVA YÖNERGESİ                                          TURNUVA KAYIT

 

SONUÇLAR

TUR 1

TUR 2

TUR 3

3. TUR SONRASI GEÇİCİ SIRALAMA 

TUR 4

TUR 5

TUR 6


FİNAL SIRALAMASI