banner isbank

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

odul toreni

 

14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

tur_1.pdf

tur_2.pdf

tur_3.pdf

3. Tur_sonrasi_gecici_siralama_listesi.pdf

tur_4.pdf

tur_5.pdf

14_yas_final_siralama_listesi.pdf

 

AÇIK KATEGORİ

acik_tur_1.pdf

acik_tur_2.pdf

acik_tur_3.pdf

acik_3. tur_sonrasi_gecici_siralama_listesi.pdf

acik_tur_4.pdf

acik_tur_5.pdf

acik_final_siralama_listesi.pdf

 

afis

Turnuvaya Ön Kayıt yaptıran sporcularımızın 01 Eylül Cumartesi günü 09:00-09:30 saatleri arasında kesin kayıt işlemleri için Rize Gençlik Merkezinde olmaları gerekmektedir.

 

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Rize Gençlik Merkezi'nde 01-02 Eylül 2018 tarihlerinde 2 ayrı kategoride satranç turnuvası düzenlenecektir. Kontenjanlar her kategori için 50’şer sporcu ile sınırlıdır.
 
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce lütfen turnuva yönergesini okuyunuz.
  
Turnuvalara kayıt yaptıran sporcu ve sporcu velilerinin dikkatine;

Turnuvalara hakem atamaları ve turnuva salonunun hazırlıkları turnuvaya kayıt yaptıran sporcuların sayısı üzerinden yapılmaktadır. Son dönemlerde turnuvalara kayıt yaptıran ancak turnuvaya gelmeyen sporcuların sayısı oldukça fazladır. Bu da fazlaca masa, sandalye, takım, saat gibi malzemelerin gereksiz yere hazırlanmasına ayrıca fazlaca hakem görevlendirilmesine yol açmaktadır. Turnuvalara kayıt yaptıran ancak mazereti sebebi ile gelemeyecek olan sporcuların 0533 3577104 numaralı telefona ulaşarak kayıtlarını sildirmeleri son derece önemlidir.

İl Düzenleme Kurulu olarak durumun böyle devam etmesi durumunda kayıt yaptıran ve turnuvaya katılmayan sporcular tespit edildikten sonra alınacak karar ile bir sonraki turnuvaya alınmayacaklardır. İlanen duyurulur.
 

Turnuva Direktörü: İlhan Karaaslan - 0533 3577104

 

TURNUVA YÖNERGESİ 

 TURNUVA KAYIT