banner isbank

2017 FIDE Hakem Semineri Rize'de Düzenlenecek

fide-chess11

 

FIDE Hakem Semineri 21 - 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Rize'de düzenlenecektir.

KATILIM KOŞULLARI :

1- Tescil tarihi itibariyle bir yılını dolduran ve vizelerini yaptırmış olan ulusal hakemler katılabilirler.

2- Katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sayısının kontenjandan fazla olması durumunda norm sayısına öncelik verilecektir.

3- Eğitim ve sınav dili İngilizce olup, kursiyerlere İngilizce ders notu verilecektir.  
4- Kurs katılım ücreti 400 TL'dır. Kursiyerler kurs katılım ücretlerini 11 Eylül 2017 tarihine kadar Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 4200 Şube Kodu - 593 08 38 numaralı TSF lisans hesabına yatırmalı ve açıklama kısmına "Ad - Soyad - 2017 FIDE Hakem Semineri Katılım Bedeli" notunu yazmalıdırlar. 

FIDE'nin web sitesinde yayınlanan duyuruda belirtilen 20 Euro katılım ücreti yatırılmayacaktır. Bu bedel TSF'ye yapacağınız ödemeye dahil edilmiştir.

MÜRACAAT :

1- Kursa katılmak isteyen adayların, kurs katılım ücretlerini yatırdıklarına dair dekontlarını 11 Eylül 2017 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine göndermeleri gerekmektedir.

KONAKLAMA :

1- Konaklamalarını Federasyonumuz imkanları doğrultusunda gerçekleştirmek isteyen kursiyerler için önümüzdeki günlerde bu haber içerisinde gerekli bilgilendirme yapılacaktır.